Hoppa till innehållet
Bild på Abid Veladzic

Abid Veladzic

Däckmontör

Aröd

Bild på Acid Hosyar Ahmed

Acid Hosyar Ahmed

Fordonstekniker

Aröd

Bild på Adam Bertlin

Adam Bertlin

Servicerådgivare

Haninge

Bild på Adam Fredriksson

Adam Fredriksson

Lackerare/Prepp

Skadecenter Göteborg

Bild på Adam Julin

Adam Julin

Fordonstekniker

Vällingby

Bild på Adil Sadyrov

Adil Sadyrov

Säljare Transportbilar

adil.sadyrov@jbil.se 076-166 12 73

Väsby

Bild på Alexander Drobac

Alexander Drobac

VD Skadecenter Göteborg

alexander.drobac@jbil.se

Skadecenter Göteborg

Bild på Alexander Kupresanin

Alexander Kupresanin

Säljare

alexander.kupresanin@jbil.se 073-600 74 07

Tagene

Bild på Ali Husseini

Ali Husseini

Prepp

Skadecenter Göteborg

Bild på Almin Sejdic

Almin Sejdic

Plåtslagare

Skadecenter Göteborg

Bild på Andreas Wange

Andreas Wange

Verkstadschef

andreas.wange@jbil.se 031-89 79 12

Aröd

Bild på Armin Kameric

Armin Kameric

Bilvårdare

Vällingby

Bild på Bahaa Eddin Albukaie

Bahaa Eddin Albukaie

Fordonstekniker

Väsby

Bild på Basirou Senghore

Basirou Senghore

Säljare

basirou.senghore@jbil.se 08-400 311 66

Vällingby

Behzad Tavakoli

Försäljningschef

behzad.tavakoli@jbil.se 08-400 311 16

Väsby

Bild på Birk Dyberg

Birk Dyberg

Säljare

birk.dyberg@jbil.se 08-400 311 40

Vällingby

Bild på Bojan Blagojevic

Bojan Blagojevic

Prepp

Skadecenter Göteborg

Bild på Carina Eriksson

Carina Eriksson

Servicerådgivare

Vällingby

Bild på Carolina Einarsson

Carolina Einarsson

Redovisningsansvarig

Huvudkontor

Bild på Caroline Hedberg

Caroline Hedberg

Sales Controller & Executive Assistant

caroline.hedberg@jbil.se

Huvudkontor

Bild på Casper Källberg

Casper Källberg

Fordonstekniker

Aröd

Bild på Catrin Jansson

Catrin Jansson

Reservdelssäljare

Täby

Bild på Cezary Klimek

Cezary Klimek

Fordonstekniker

Väsby

Bild på Christel Ekström

Christel Ekström

Reskontraansvarig

08-400 310 03

Huvudkontor

Bild på Christian Fryksjö

Christian Fryksjö

Fordonstekniker

Frölunda

Bild på Claes Nyman

Claes Nyman

Säljare

claes.nyman@jbil.se 08-40031135

Täby

Bild på Damir Gazibegovic

Damir Gazibegovic

Servicerådgivare

Vällingby

Bild på Dan Törnblom

Dan Törnblom

Transportbilsansvarig

Dan.tornblom@jbil.se 0720763332

Företagsbilar

Bild på Daniel Derner

Daniel Derner

Verkstads- & Reservdelschef

daniel.derner@jbil.se 031-348 77 24

Tagene

Bild på Daniel Nell

Daniel Nell

Servicerådgivare

Täby

Bild på Daniel Sulkowsky

Daniel Sulkowsky

Säljare

daniel.sulkowsky@jbil.se 08-400 311 55

Haninge

Bild på Danijel Kondic

Danijel Kondic

Plåtslagare

Skadecenter Göteborg

Bild på David Ahlin Adamsson

David Ahlin Adamsson

Fordonstekniker

Väsby

Bild på David Müller

David Müller

Servicerådgivare

Haninge

Bild på David Orellano

David Orellano

Fordonstekniker

Täby

Bild på David Strandberg

David Strandberg

Fordonstekniker

Haninge

Bild på Demt Malke

Demt Malke

Bilvårdare

Vällingby

Bild på Dennis Edberg

Huvudkontor

Bild på Dominik Tetnowski

Dominik Tetnowski

Fordonstekniker

Täby

Bild på Edin Cuk

Edin Cuk

Verkstadsansvarig/Verkmästare

edin.cuk@jbil.se 08-400 311 83

Vällingby

Bild på Ella Åge

Ella Åge

Ekonomiassistent

08-400 310 03

Bild på Ellen Sahlin

Ellen Sahlin

Fordonstekniker

Haninge

Bild på Emad Abdalla

Emad Abdalla

Fordonstekniker

Tagene

Bild på Emad Hashimi

Emad Hashimi

Bilvårdare

Väsby

Bild på Patrik Blomstrand

Patrik Blomstrand

Säljare

patrik.blomstrand@jbil.se 0760136769

Haninge

Bild på Emma Sjöström

Emma Sjöström

Biladministratör

Huvudkontor

Bild på Erik Axelsson

Erik Axelsson

Säljare

erik.axelsson@jbil.se 031-897946

Frölunda

Bild på Erik Lundquist

Erik Lundquist

Begagnatansvarig

erik.lundquist@jbil.se

Huvudkontor

Bild på Erika Seger

Erika Seger

Planör/Garantihandläggare

Väsby

Bild på Esra Uguz

Esra Uguz

Servicerådgivare

Täby

Bild på Filip Lind

Filip Lind

Föräldraledig

Frölunda

Bild på Filip Petersson

Filip Petersson

Säljare

filip.petersson@jbil.se 0725-98 80 03

Frölunda

Bild på Firdavs Khakimov

Firdavs Khakimov

Fordonstekniker

Vällingby

Bild på Frederic Hellberg

Frederic Hellberg

Servicerådgivare

Väsby

Bild på Fredric Andersson

Fredric Andersson

Försäljningschef

fredric.andersson@jbil.se 08-400 311 49

Vällingby

Bild på Fredrik Nilsson

Fredrik Nilsson

Försäljningschef

fredrik.nilsson@jbil.se 08-400 311 27

Haninge

Bild på Frida Järpmyr

Frida Järpmyr

Call Center

Huvudkontor

Bild på Goran Kondic

Goran Kondic

Plåtslagare/Fordonsmekaniker

Skadecenter Göteborg

Bild på Hampus Klotz

Hampus Klotz

Fordonstekniker

Haninge

Bild på Hampus Larsson

Hampus Larsson

Fordonstekniker

Vällingby

Bild på Harley Ramström

Harley Ramström

Fordonstekniker

Vällingby

Bild på Haroun Mousa Zadah

Haroun Mousa Zadah

Fordonstekniker

Väsby

Bild på Håkan Johansson

Håkan Johansson

Servicerådgivare

Frölunda

Bild på Isabella Karlsson

Isabella Karlsson

Biladministratör

Huvudkontor

Bild på Ivan Barisic

Ivan Barisic

Verkmästare

ivan.barisic@jbil.se 08-400 311 42

Haninge

Bild på Ivan Sofijanovic

Ivan Sofijanovic

Verkstadschef

ivan.sofijanovic@jbil.se 08-40031148

Vällingby

Bild på Ivar Kvamme

Ivar Kvamme

Ekonomichef

ivar.kvamme@jbil.se 08-400 311 08

Huvudkontor

Bild på Jan-Inge Gunnarsson

Jan-Inge Gunnarsson

Reservdelssäljare

Aröd

Bild på Jawad Nouri

Jawad Nouri

Fordonstekniker

Täby

Bild på Jennifer Kleveborn

Jennifer Kleveborn

Planör/Garantihandläggare

Haninge

Bild på Jesper Abrahamsson

Jesper Abrahamsson

Säljare

jesper.abrahamsson@jbil.se 031-897918

Frölunda

Bild på Jessica Hallberg

Jessica Hallberg

Reservdelsansvarig / Kundmottagare

Skadecenter Göteborg

Bild på Jimmy Arvsell

Jimmy Arvsell

Fordonstekniker

Aröd

Bild på Joakim Eriksson

Joakim Eriksson

Reservdelschef

joakim.eriksson@jbil.se 076-167 64 70

Täby

Bild på Johan Ekstorm

Johan Ekstorm

Servicerådgivare

Aröd

Bild på Johan Mannbro

Johan Mannbro

Försäljningschef

johan.mannbro@jbil.se 031-897916

Frölunda

Bild på Johannes Ishak

Johannes Ishak

Säljare

johannes.ishak@jbil.se 070-865 04 98

Vällingby

Bild på John Giraldo

John Giraldo

Säljare

john.giraldo@jbil.se 08-400 311 07

Haninge

Bild på Jonas Lambertsson

Jonas Lambertsson

Säljare

jonas.lambertsson@jbil.se 08-400 310 84

Vällingby

Bild på Josef Mavridis

Josef Mavridis

Servicerådgivare

Täby

Bild på Jörgen Mossberg

Jörgen Mossberg

Verkmästare

jorgen.mossberg@jbil.se

Tagene

Bild på Kamel Salhi

Kamel Salhi

Bilvårdare

Haninge

Bild på Kevin Carrasco

Kevin Carrasco

Servicerådgivare

Aröd

Bild på Lennart Lööf

Lennart Lööf

Verkmästare

Aröd

Bild på Leo Norsbo

Leo Norsbo

Reservdelssäljare

Väsby

Bild på Linus Andreasen

Linus Andreasen

Reservdelschef

linus.andreasen@jbil.se 031-348 77 42

Frölunda

Bild på Liridon Hajdini

Liridon Hajdini

Fordonstekniker

Täby

Bild på Louay Yonan

Louay Yonan

Fordonstekniker

Tagene

Bild på Lucas Göransson

Lucas Göransson

Försäljningschef

lucas.goransson@jbil.se 031-3487717

Aröd

Bild på Lukas Larsson

Lukas Larsson

Plåtslagare

Skadecenter Göteborg

Bild på Maged Majzoud

Maged Majzoud

Servicerådgivare

Tagene

Bild på Magnus Berg

Magnus Berg

Säljare

magnus.berg@jbil.se 031-3487716

Frölunda

Bild på Magnus Brunzell

Magnus Brunzell

Planör/Garantihandläggare

Aröd

Bild på Malin Edström

Malin Edström

Servicerådgivare

Tagene

Bild på Malin Sletto

Malin Sletto

Servicerådgivare

Väsby

Bild på Marcus Thollonen

Marcus Thollonen

Servicechef

marcus.thollonen@jbil.se 031-897921

Frölunda

Bild på Marcus Öfverberg

Marcus Öfverberg

Fordonstekniker

Frölunda

Bild på Margareta Andersson

Margareta Andersson

Reservdelssäljare

Tagene

Bild på Marijo Barisic

Marijo Barisic

Planör/Garantihandläggare

Vällingby

Bild på Marino Grgic

Marino Grgic

Säljare

marino.grgic@jbil.se 031-3487856

Aröd

Bild på Martin Bohman

Martin Bohman

Servicerådgivare

Frölunda

Bild på Martin Larsson

Martin Larsson

Leveransmekaniker

Aröd

Bild på Martin Larsson

Martin Larsson

Fordonstekniker

Frölunda

Bild på Mathias Karlsson

Mathias Karlsson

Fordonstekniker

Frölunda

Bild på Matilda Sandberg

Matilda Sandberg

Säljare

matilda.sandberg@jbil.se 031-3537408

Tagene

Bild på Mats Brunzell

Mats Brunzell

Servicerådgivare

Frölunda

Bild på Mattias De Besche

Mattias De Besche

Logistikman

Huvudkontor

Bild på Mattias Gillgren

Mattias Gillgren

Plats- & Verkstadschef

mattias.gillgren@jbil.se 08-400 311 61

Haninge

Bild på Mattias Karlsson

Mattias Karlsson

Skaderäknare / Kundmottagare

Skadecenter Göteborg

Bild på Mehdin Bozan

Mehdin Bozan

Fordonstekniker

Vällingby

Bild på Michael Andersson

Michael Andersson

Fordonstekniker

Frölunda

Bild på Mikael Arvsell

Mikael Arvsell

Platschef och Servicemarknadskoordinator

mikael.arvsell@jbil.se 031-897999

Tagene

Bild på Mikael Åkerberg

Mikael Åkerberg

Fordonstekniker

Frölunda

Bild på Mikaela Hollsten

Mikaela Hollsten

Säljare

mikaela.hollsten@jbil.se 031-895162

Frölunda

Bild på Mikaela Piwek

Mikaela Piwek

Biladministrationsansvarig

Huvudkontor

Bild på Minna Borg

Minna Borg

Säljare

minna.borg@jbil.se 031-348 78 15

Frölunda

Bild på Mohamad Ismail

Mohamad Ismail

Leveransmekaniker

Aröd

Bild på Mohamed Ali Amlilis

Mohamed Ali Amlilis

Fordonstekniker

Frölunda

Bild på Mohamed Nayal

Mohamed Nayal

Fordonstekniker

Aröd

Bild på Mohammad Almshatit

Mohammad Almshatit

Fordonstekniker

Väsby

Bild på Mohammed Al-Ghabban

Mohammed Al-Ghabban

Fordonstekniker

Haninge

Bild på Mohammed Ardan Beyler

Mohammed Ardan Beyler

Servicerådgivare

Haninge

Bild på Nadja Elezov

Nadja Elezov

Biladministratör

Huvudkontor

Bild på Narges Ayobi

Narges Ayobi

Servicerådgivare

Täby

Bild på Nemat Shafai

Nemat Shafai

Fordonstekniker

Täby

Bild på Niklas Palmkvist

Niklas Palmkvist

Fordonstekniker

Tagene

Bild på Noh Ghareeb

Noh Ghareeb

Säljare

noh.ghareeb@jbil.se 072-071 00 46

Väsby

Bild på Oscar Zanetta

Oscar Zanetta

Servicerådgivare

Täby

Bild på Parviz Rakhmonov

Parviz Rakhmonov

Fordonstekniker

Vällingby

Bild på Pawan Mohamad

Pawan Mohamad

Fordonstekniker

Väsby

Bild på Petar Klepic

Petar Klepic

Förman Lackering/ Prepp

Skadecenter Göteborg

Bild på Petra Pettersson

Petra Pettersson

Servicerådgivare

Väsby

Bild på Raziq Rahimi

Raziq Rahimi

Fordonstekniker

Vällingby

Bild på Roger Ahlkvist

Roger Ahlkvist

Call Center

roger.ahlkvist@jbil.se 08-400 311 94

Huvudkontor

Bild på Ronnie Lundberg

Ronnie Lundberg

Servicerådgivare

Frölunda

Bild på Ryszard Nawara

Ryszard Nawara

Fordonstekniker

Frölunda

Bild på Sam Tamadon

Sam Tamadon

Säljare

sam.tamadon@jbil.se 070-590 37 20

Väsby

Bild på Samir Adjaoud

Samir Adjaoud

Bilvårdare

Haninge

Bild på Samuel Fröberg

Samuel Fröberg

Fordonstekniker

Haninge

Bild på Sara Brandt

Sara Brandt

Fordonstekniker

Haninge

Bild på Sara Öhlén

Sara Öhlén

Föräldraledig

Huvudkontor

Bild på Savo Drobac

Savo Drobac

Vice VD Skadecenter Göteborg

savo.drobac@jbil.se

Skadecenter Göteborg

Bild på Sebastian Andersson

Sebastian Andersson

Försäljningschef

sebastian.andersson@jbil.se 08-400 311 45

Huvudkontor

Bild på Sebastian Karlsson

Sebastian Karlsson

Säljare

Sebastian.karlsson@jbil.se 08-400 311 51

Täby

Bild på Senad Sehovic

Senad Sehovic

Reservdelssäljare

senad.sehovic@jbil.se 031-89 51 68

Frölunda

Bild på Shokrullah Alizade

Shokrullah Alizade

Fordonstekniker

Täby

Bild på Simon Hedblom

Simon Hedblom

Säljare

simon.hedblom@jbil.se 08-400 311 86

Täby

Bild på Simon Nylund

Simon Nylund

Fordonstekniker

Väsby

Bild på Stephanie Dalbjer

Stephanie Dalbjer

Reservdelssäljare

Haninge

Bild på Thomas Sjödahl

Thomas Sjödahl

Servicemarknadschef

thomas.sjodahl@jbil.se 08-400 310 28

Huvudkontor

Bild på Tilde Lindén

Tilde Lindén

Försäljningschef

tilde.linden@jbil.se 08-400 311 75

Täby

Bild på Tim Cornelius

Tim Cornelius

Säljare

tim.cornelius@jbil.se 031-353 74 42

Tagene

Bild på Timmy Gunnarsson

Timmy Gunnarsson

Fordonstekniker

Frölunda

Bild på Tomas Mickos

Tomas Mickos

Företagssäljare

tomas.mickos@jbil.se 08-400 311 25

Haninge

Bild på Tommi Kallunki

Tommi Kallunki

Fordonstekniker

Haninge

Bild på Tommy Gustafsson

Tommy Gustafsson

Fordonstekniker

Aröd

Bild på Torbjörn Pettersson

Torbjörn Pettersson

Fordonstekniker

Väsby

Bild på Tyr Marnell

Tyr Marnell

Administratör Nybil

tyr.marnell@jbil.se

Huvudkontor

Bild på Ulf Sedeborg

Ulf Sedeborg

Fordonstekniker

Tagene

Bild på Vilmer Josephsson

Vilmer Josephsson

Säljare

vilmer.josephson@jbil.se 072-076 89 74

Täby

Bild på Wendy Lum

Wendy Lum

Säljare

wendy.lum@jbil.se 031-353 74 14

Tagene

Bild på William Karlsson

William Karlsson

Begagnatannonsör

Huvudkontor

Bild på Wilma Kitlas

Wilma Kitlas

Servicerådgivare

Väsby

Bild på Yasin Egge

Yasin Egge

Fordonstekniker

Frölunda

Bild på Yonas Mehretab

Yonas Mehretab

Fordonstekniker

Vällingby

Bild på Zeljko Barnjak

Zeljko Barnjak

Försäljningschef

zeljko.barnjak@jbil.se 031-897911

Tagene